Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /domains/gebco.pl/public_html/modules/database/classes/kohana/database/mysql.php on line 59

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /domains/gebco.pl/public_html/modules/database/classes/kohana/database.php on line 525
Gebco - Wykonawca nowoczesnych i pasywnych domów energooszczędnych -Aktualności

ZAPRASZAMY

DO NASZEGO NEWSLETTERA

informacje o nowościach trafiają bezpośrednio na Twoją skrzynkę pocztową

TYLKO DLA ZAPISANYCH

  • specjalne rabaty i promocje
  • ekologiczne budownictwo
  • nowości z rynku budownictwa
  • porady specjalistów
  • informacje przydatne przy realizacji budowy

Aktualności

CLT - budownictwo przyszłości, dostępne w GEBCO dziś !

2014-08-08 12:55:04
Firma GEBCO – jako pierwsza z firm w Polsce, wprowadza system budownictwa drewnianego opartego na systemie CLT (cross laminated timber). Nowoczesne materiały i konstrukcje budowlane muszą spełniać wymogi postawione przez system budownictwa – między innymi trwałość i wysoką jakość wykonania. System CLT - zdecydowanie spełnia te predyspozycje. !
(...)

Przegląd Efektywności Energetycznej 2013 - Szokujące wyniki !

2014-07-10 11:02:02
Z tegorocznych badań wynika, że ponad 70% budynków jednorodzinnych w Polsce to budynki całkowicie nieocieplone, lub ocieplone zdecydowanie zbyt cienkimi warstwami izolacji. Zaledwie 1 % polskich domów jednorodzinnych można określić mianem energooszczędnych. (...)

Relacja filmowa z montażu budynku w Belgii

2014-06-15 22:38:47
Zapraszamy do oglądania relacji filmowej z montażu jendego z naszeych budynków na terenie Belgii. Film znajduje się na naszym kanale youtube lub można kliknąc TUTAJ żeby go obejrzeć. (...)

Nowy FunPage - GEBCO !

2014-05-19 08:58:32
Zapraszamy do odwiedzienia i polajkowania naszego nowego FUNPAGE na FB. Bądzcie na czasie z naszymi budowami jak i ciekawymi artyukłami z zakresu budownictwa prefabryowanego LIKE. (...)

Udane Targi dla Firmy GEBCO - Build it Live !

2014-03-07 10:10:28
Sukcesem zakończyły się Targi Build it live w Londynie dla firmy GEBCO. Nasze stanowisko odwiedziła największe grono osób. Nasz produkt otrzymał wyróżnienie od zainteresowanych jako najlepszy produkt targów - ze względu na jakość, innowacyjność jak i wiedzę samych sprzedających i zaangażowanie w sprzedaż i demonstrację produktu. Targi Build it Live to jedne z najważniejszych imprez dla wszystkich zainteresowanych branżą budownictwa w południowej części Wielkiej Brytanii. Targom towarzyszyły równoległe konferencje i fora branżowe.
(...)

Miesięcznik "Własny Dom" - Zapraszamy do przeczytania artykułu na temat jednego z naszych budynków.

2014-04-13 13:34:25
Zapraszamy do zakupu 4/2014 miesięcznika Własny Dom - w którym opublikowany jest 6 stronicowy artykuł na temat budowy i użytkowania jednego z naszych projektów.  (...)