Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /domains/gebco.pl/public_html/modules/database/classes/kohana/database/mysql.php on line 59
Gebco - Wykonawca nowoczesnych i pasywnych domów energooszczędnych - Dom pokazowy 2

ZAPRASZAMY

DO NASZEGO NEWSLETTERA

informacje o nowościach trafiają bezpośrednio na Twoją skrzynkę pocztową

TYLKO DLA ZAPISANYCH

  • specjalne rabaty i promocje
  • ekologiczne budownictwo
  • nowości z rynku budownictwa
  • porady specjalistów
  • informacje przydatne przy realizacji budowy

Dom pokazowy 2

42-202 CZĘSTOCHOWA ul. BIALSKA (SŁONECZNA DOLINA) - POLSKA   


Firma GEBCO przy współpracy z firmą prestiżowa firmą projektową - ANTA Architekci z Częstochowy przedstawia pierwszy w Polsce projekt modernistycznego domu w technologii pasywnej, wysoko-energooszczędnej. Konstrukcja zostanie wybudowana w technologii SIP (Structural Integrated Pannels). Głównym założeniem jest kompozycja domu, w nowoczesnej architekturze – który wpływa pozytywnie na utrzymanie świeżego środowiska naturalnego i balansuje modernistyczny kształt, który wtapia się w krajobraz i ukształtowanie terenu.

Obecnie trwają prace projektowe i wydawanie pozwoleń na budowę domu z płaskim dachem kąt nachylenia do 5o. Atrakcyjne ukształtowanie terenu (na zboczu) i piękne krajobraz otoczenia wymagają zmysłu aranżacji i kształtowania od strony projektanta. Firma GEBCO jest odpowiedzialna za przystosowanie technologicznie i kompozycję domu do warunków i wymagań domów pasywnych i autonomicznych. W domu zostaną zastosowane najnowsze technologiczne rozwiązania, które minimalizują późniejsze koszty utrzymania domu.