Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /domains/gebco.pl/public_html/modules/database/classes/kohana/database/mysql.php on line 59
Gebco - Wykonawca nowoczesnych i pasywnych domów energooszczędnych - firma

ZAPRASZAMY

DO NASZEGO NEWSLETTERA

informacje o nowościach trafiają bezpośrednio na Twoją skrzynkę pocztową

TYLKO DLA ZAPISANYCH

  • specjalne rabaty i promocje
  • ekologiczne budownictwo
  • nowości z rynku budownictwa
  • porady specjalistów
  • informacje przydatne przy realizacji budowy

FirmaFABRYKA ENERGOOSZCZĘDNYCH I PASYWNYCH DOMÓW - "Z MYŚLĄ O PRZYSZŁOŚCI"

 

 

Wizja firmy:

"Dążymy do tego aby stać się liderem zapewniającym - innowacyjność w budowie nowoczesnych domów światowej klasy na rynku Polskim i Europejskim"


 


 

 

 

Fabryka Domów Energooszczędnych GEBCO to nowoczesne rozwiązania architektoniczne i technologiczne, oparte o głęboko zakorzenione tradycje oraz zamiłowanie do konstruowania domów z drewna.

Firma GEBCO powstała jako oddział grupy Tadeks Fertig Haus, której początki działalności w realizowaniu domów w konstrukcji ciężkiego prefabrykatu drewnianego sięgają lat 80-tych na terenie Niemiec. Wraz z biegiem czasu oraz wzrostem świadomości społeczeństwa dotyczącej ekologii i energooszczędności  rozumiemy,  iż nasza oferta musi podlegać nieustannej ewolucji. W efekcie czego firma GEBCO oferuje domy zaprojektowane "z myślą o przyszłości".

Realizujemy inwestycje w sposób kompleksowy, od fundamentów począwszy a na robotach wykończeniowych skończywszy. Sprawna organizacja, wieloletnie doświadczenie w branży budowlanej oraz odpowiednie zaplecze gwarantuje, że powierzone nam zadanie wybudowania wymarzonego domu zrealizujemy rzetelnie, fachowo i terminowo.

 


Wszechstronne i profesjonalne doradztwo jakie zapewniamy na każdym etapie, pozwala spełnić wszystkie oczekiwania naszych klientów. Firma GEBCO ma na celu nie tylko satysfakcję swoich klientów, ale i obowiązek, by  spełniać wysokie standardy europejskiego budownictwa szkieletowego. Liczne certyfikaty, nadane min. w Instytucie MPA LGA w Norymbergii,  potwierdzają najwyższą jakość oferowanych przez nas usług.

Firma GEBCO nie posiada gotowej bazy standardowych projektów, ponieważ wierzymy, że każdy  klient zasługuje na budowę domu według własnych potrzeb i upodobań. Każdy zasługuje na unikalny dom. Domy, które oferujemy wykonywane są kompleksowo w naszym zakładzie. Dzięki temu  jesteśmy w stanie udzielić na nie wszechstronnej gwarancji. Oferujemy kompleksową obsługę posprzedażową, wsparcie i szkolenia, tak aby nasi klienci w pełni mogli korzystać z naszych produktów i usług. Jesteśmy przygotowani do świadczenia usług na najwyższym poziomie. Nasi klienci są zawsze przekonani, że nabywając nasz produkt otrzymają dokładnie to, czego oczekują.