Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /domains/gebco.pl/public_html/modules/database/classes/kohana/database/mysql.php on line 59
Gebco - Wykonawca nowoczesnych i pasywnych domów energooszczędnych - Gwarancja

ZAPRASZAMY

DO NASZEGO NEWSLETTERA

informacje o nowościach trafiają bezpośrednio na Twoją skrzynkę pocztową

TYLKO DLA ZAPISANYCH

 • specjalne rabaty i promocje
 • ekologiczne budownictwo
 • nowości z rynku budownictwa
 • porady specjalistów
 • informacje przydatne przy realizacji budowy

Gwarancja

Wznoszenie domów w konstrukcji drewnianej nie jest nową technologią, lecz nadal mało powszechną w Polsce, czasy „wielkiej płyty” czy tradycyjnego pustaka i cegły na stałe zagościły w świadomości naszego społeczeństwa jako najsolidniejszy i najodpowiedniejszy materiał budowlany. Jednak już u naszych zachodnich czy skandynawskich sąsiadów sprawy maja się z goła inaczej…W krajach tych, słynących z wysokiej świadomości ekologii i energooszczędności prym wiedzie właśnie budownictwo prefabrykowane w konstrukcji szkieletu drewnianego. Czy jesteśmy natomiast w stanie rozwiać wszelkie wątpliwości i określić żywotność budynków w systemie ciężkiego prefabrykatu drewnianego ? Tego dokładnie nie wiemy. Z całą pewnością możemy jednak stwierdzić, że budynki drewniane od setek lat są obecne w naszym życiu i ich trwałość w niczym nie ustępuje konstrukcjom murowanym, przy nieporównywalnie bardziej przyjaznym dla człowieka i środowiska ekosystemie oraz mikroklimacie a co za tym idzie zdrowszym i lepszym życiu.

Działalności firmy GEBCO od samego początku przyświeca cel szerzenia tej jakże przyszłościowej technologii budowlanej jaką jest właśnie technologia prefabrykatu drewnianego. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, firma GEBCO udziela 50 lat
gwarancji na elementy konstrukcyjne swoich budynków. Ponad dwudziestoletnia już działalność firmy Tadeks Fertig Haus a w późniejszym okresie również Gebco na rynku Niemieckim, Austriackim, Skandynawskim czy Włoskim a co za tym idzie nasze wieloletnie doświadczenie , w pełni utwierdza nas w przekonaniu, że towar jaki oferujemy naszym klientom prezentuje najwyższy europejski standard. Nasza gwarancja jest w pełni kompleksowa, z nami nie ryzykujesz – poczuwamy się odpowiedzialni za jakość wykonanego przez nas domu od samego początku jego budowy aż po cały okres użytkowania.

Doskonale zdajemy sobie sprawę z faktu iż budowa własnego domu jest dla większości ludzi, jedną z najbardziej ekscytujących a za razem kosztownych inwestycji w życiu, wymaga podejmowania rozważnych oraz przemyślanych decyzji. W tym celu jest bardzo ważne aby zrozumieć jakie aspekty i przywileje przysługują klientom firmy GEBCO:

 
 • 50 lat gwarancji na konstrukcję prefabrykowanego domu
 • 3 lata gwarancji na użyte przez nas materiały
 • Gwarantujemy, iż każdy kawałek drewna użyty w konstrukcji naszych domów pochodzi od certyfikowanego Niemieckiego producenta.
 • Gwarantujemy, budownictwo tradycyjne udoskonalone w najnowsze technologie
 • Gwarantujemy, brak ukrytych kosztów (od samego początku do końca inwestycji znasz koszt swojej inwestycji)
 • Gwarantujemy, wysoką jakość wykonania naszych domów
 • Gwarantujemy, krótki termin realizacji
 

Zachęcamy do odwiedzenia działu - REFERENCJE i zdjęcia z REALIZACJII, relacje z naszymi klientami i zdjęcia z realizacji są wartę "milion słów".