Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /domains/gebco.pl/public_html/modules/database/classes/kohana/database/mysql.php on line 59
Gebco - Wykonawca nowoczesnych i pasywnych domów energooszczędnych - Referencje

ZAPRASZAMY

DO NASZEGO NEWSLETTERA

informacje o nowościach trafiają bezpośrednio na Twoją skrzynkę pocztową

TYLKO DLA ZAPISANYCH

  • specjalne rabaty i promocje
  • ekologiczne budownictwo
  • nowości z rynku budownictwa
  • porady specjalistów
  • informacje przydatne przy realizacji budowy

Referencje

Z przyjemnością możemy udzielić referencji firmie Tadeks Fertig Haus, z którą zdecydowaliśmy się zrealizować naszą życiową inwestycję. Decyzję o wyborze Waszej firmy podjęliśmy po przeprowadzonej analizie wśród firm z branży domów drewnianych, oraz bardzo pozytywnej opinii wcześniejszych Państwa klientów. Po spotkaniu w zakładzie i oględzinach domu w wykonaniu firmy Tadeks, który wywarł na nas bardzo pozytywne wrażenie, nie mieliśmy już najmniejszych wątpliwości komu zlecić budowę. Zależało nam na pełnej swobodzie w trakcie realizacji, nie chcieliśmy kupować domu, który na montaż przyjeżdża już z rozprowadzonymi wszelkimi instalacjami, a potem wszystko się zmienia i przerabia. Tak więc nasz dom został wykonany zgodnie z naszymi oczekiwaniami.

Oświadczamy, iż wykonawca wywiązał się należycie ze wszystkich obowiązków. Firma wyróżnia się fachowością i profesjonalizmem, a właściciel służy zawsze doradztwem. Polecamy gorąco firmę Tadeks Tertig Haus wszystkim inwestorom którzy pragną mieć dom w nowoczesnej technologii, pięknym wykonaniu i co jest niezwykle istotne bez kłopotów i wszelakich niespodzianek.

Ola i Marcin W.

Chcemy bardzo podziękować za solidnie wykonany dom, który jest w rzeczywistości o wiele ładniejszy niż na zdjęciach biura projektowego. Decyzja o wyborze wykonawcy nie zajęła nam zbytnio czasu, jak tylko zobaczyliśmy z mężem dom który zrealizowała Wasza firma, wiedzieliśmy kto będzie wykonawcą naszego. Budynek wygląda na prawdę bardzo estetycznie, każdy szczegół jest starannie wykończony. Nasi znajomi którzy w ubiegłym roku rozpoczęli budowę (dom murowany) plują sobie teraz w brodę i patrzą z zazdrością na nasz domek. Budowa ich trwała nieprzerwanie całe 2 lata, dom ma wiele niedociągnięć, a po drodze mieli sporo kłopotów.  W rzeczywistości wyszedł ich też o wiele drożej niż miał kosztować. Wiemy też że będą przez cały czas wydawać więcej od nas na ogrzewanie, co już zostało porównane.

Tak więc pozostaje mi szczerze polecić dom w technologii drewnianej oraz DOBREGO WYKONAWC�? wszystkim tym którzy zamierzają wybudować "dom na czasie".

Marzena i Wojciech Polak
Panie Tadeuszu jesteśmy bardzo zadowoleni z budowy i widzimy jak wielu nerwów i błędów nam Pan zaoszczędził, za co bardzo z góry dziękujemy. Dziś możemy powiedzieć, że to dobra decyzja budowa z Panem. Wielu ludzi nie pochwala budownictwa w konstrukcji drewnianej (bo utknęli w latach 70-tych), ale gdy ktoś ma okazję zobaczyć to w Pańskiej technologii to albo zamyka usta, albo zmienia zdanie lub przyznaje że wielu rzeczy jeszcze po prostu nie widział.
Krzysztof i Iwona Sepioło
Witam Panie Tadeuszu, teraz mogę powiedzieć że cieszę się że trafiłem do Pańskiej firmy i doszło do podpisania umowy w wyniku której wybudował Pan dla nas piękny dom, który jest ozdobą całej okolicy. Zaczęło się to chyba dwa lata temu, dużo czytałem w internecie na temat budowy domów szkieletowych, szukałem możliwości rozpoczęcia i zakończenia budowy w jednym roku. Taką możliwość stwarzał szkielet drewniany. Trafiłem wtedy na Państwa firmę Tadeks Fertig Haus. Oferta wydawała mi się interesująca w porównaniu do Hassa, czy Wolfa. Żona zadzwoniła na podany  numer telefonu, aby się umówić. Tak też zrobiliśmy, i wkrótce po raz pierwszy spotkaliśmy się z Panem w Przystajni . A resztę to już Pan zna, kilka wizyt w fabryce, godziny spędzone na omawianiu szczegółów, kłopoty z wyborem projektu, przeliczanie czy zmieścimy się w kredycie i wreszcie decyzja - podpisujemy umowę i budujemy! Od tego momentu minęło kilka miesięcy a dom już stoi i mamy nadzieję wprowadzić się do niego we wrześniu. Teraz wiemy, że powierzając Panu budowę naszego domu podjęliśmy właściwą decyzję i za to, że ten nasz wymarzony dom jest dokładnie taki jak chcieliśmy należą się Panu, Panie Tadeuszu wielkie dzięki.
Zdzisław Sokołowski

Muszę wystawić Panu szczere i zapracowane na swoją opinię pozytywne rekomendacje.

Jeśli chodzi o energooszczędność, to nieprzerwanie palę w domu od ok. 20 listopada 2009r. Temperatura w domu 23-25 stopni (czasami dochodziła do 27-28 jak trzeba było szybko wysuszyć ściany po nałożeniu gipsu �?�). Do końca lutego (jest zasypany aktualnie ostatni zasobnik), spaliłem 1,6 tony groszku. Palone było nieprzerwanie - tylko raz wygaszałem piec w ciągu dnia jak przełączałem prąd w domu. Bez podgrzewania wody użytkowej. Ogrzewanie w części grzejnikami, w części jest założone ogrzewanie podłogowe (korytarz, kuchnia i dwie łazienki). Maksymalna temperatura wody na grzejnikach - ok. 40 stopni, na podłogówce ok. 30 stopni. Aktualnie przy temp. ok. 0 stopni na dworze, wody na grzejnikach ok. 32 stopni i ok. 28 stopni na podłogówce - mam 25 stopni w domu. O jednym trzeba pamiętać przy piecu na groszek w tak oszczędnym domu - żeby zamontować zawór czwórdrożny, który pozwala na utrzymywanie na piecu wyższej temp. niż temp. wody w układzie.

Jak wiele razy wspominałem, jestem bardzo zadowolony z przebiegu budowy, ekipy, jakości materiałów i wspólnej komunikacji. Również sposób płatności i przekazywanie kolejnych etapów budowy pozwalały w prosty i bardzo efektywny sposób nadzorować przebieg budowy. Pozwalało to również na sprawną komunikację z bankiem. Dodatkowe zmiany i ustalenia też nigdy nie stanowiły problemu.

Szczerze mogę Was polecić - co zresztą prywatnie robię nie raz.

dr inż. Damian Kardas
O Firmie TADEKS dowiedziałem się o od Pana Tomasza Dębskiego, który był klientem w/w Firmy. Pan Dębski pokierował i skontaktował mnie z Panem Tadeuszem Małczakiem. Niebawem podpisaliśmy umowę.Całość budowy przebiegała bez zarzutów i jesteśmy z wyboru wykonawcy bardzo zadowoleni.
Dominik Pirowski
Decyzję o budowie naszego domu w technologii szkieletu drewnianego z projektu o nazwie "Meduza" podjęliśmy wraz z małżonką  po rozmowie z właścicielem firmy Panem Tadeuszem Małczakiem. Było to na spotkaniu pod koniec października 2006 roku w miejscowości Przystajń. Miałem ze sobą tylko poglądowy plan domu wydrukowany z internetu. Spotkanie to było zainicjowane przeze mnie na moją telefoniczną prośbę. Teraz po okresie zamieszkiwania, mogę stwierdzić, że dom jest bardzo ciepły i porządnie wykonany. Jesteśmy zadowoleni z podjętej decyzji.
Marcin Piesyk
Decyzja o zleceniu wykonania budynku Koliba została podjęta przez nas jako inwestorów po rozpatrzeniu wielu ofert firm wykonujących budynki w tej technologii. Rozpatrywane były również inne technologie np. tradycyjne - mokre. Decyzja o budowie domu z firmą Tadeks została podjęta po wizycie ( Przystajń okolice Częstochowy ) u Pana Tadeusza Małczaka w miejscu prefabrykowania domów. Informacje o wykonawcach czepaliśmy z ogólnodostępnych miejsc informacyjnych jak : internet , panorama firm, czasopisma branżowe.
Marek Surlicki

Panie Tadeuszu, wolnej chwili niech Pan przeczyta sobie to co piszę w dzienniku na forum MURATORA

...[Zmieniła nam się koncepcja. Budujemy z drewnianego prefabrykatu Dlaczego? Żeby wymurować solidny dom należałoby zacząć w tym roku tj. tym roku zrobić stan surowy otwarty i zostawić na całą zimę. Wtedy na wiosnę można ruszyć z dalszą budową wysuszonego domu, rozłożyć instalację, w lecie skończyć tynkować. Zostawić przez 2-3 miesiące (grzejąc?) i wprowadzić się na zimę. Do d..y takie budowanie. Prefabrykowany stan surowy zamknięty będę miał w 3 dni (+ płyta fundamentowa). No i jest wyczesany.]

...[Siedziałem i badałem temat dobrych parę miesięcy i intensywnie ostatnich kilka tygodni. Trzeba mieć marzenia prawda?  Jesteśmy młodzi teraz, mamy życie przed sobą, jeśli mam spróbować żyć eko, to jeśli nie teraz to kiedy? Szkielet jest czysty, jest prosty, jest piękny w swojej prostocie. Murowaniec też jest wporzo, ale jednak to nic innego. Baśka (moja siostra) ma kanadyjczyka co ma 15 lat i stawiali go cieśle-prawiczki. Jest ok - trzyma nieźle. Szkielet mnie fascynuje tak jak wiele innych zjawisk. Momentami wydaje mi się, że osoby które nie przyjmują innej wizji domu niż murowany, są ograniczone. Szkielet ma w sobie coś co mnie przyciąga. Magia budowania w kilka dni domu z prefabrykatów, bez mokrych prac, z tynkami z płyty jest tak intensywna, że normalnie można zejść No właśnie. Prefabrykat, bo budowanie szkieletu na placu budowy nie jest już dla mnie takie oczywiste. Ściana z fabryki + parę gwoździ. Miażdży, co nie? Odrzuca mnie w murowanym bujanie się, czekanie, burdel na placu budowy. Tak, wiem że można dom wybudować w 6 miesięcy. Ale ja chcę w 3.]

...[Badamy temat wykonawców. Szczegółowa analiza in progress. Powstała z tego lista, odrzuciłem tych co budują z bali, została mini lista. Na liście Schindlera mamy kilka firm i prowadzę casting. Jeszcze trochę do sprawdzenia jest (o Jezu ile się już przez telefon nagadałem). Jak już będę pełne info i raport to zapodam na forum.]

...[No to podpisaliśmy... 27 czerwca 2008 roku podpisaliśmy z Panem Małczakiem ostateczną umowę na wykonanie budynku. Kilka osób pytało mnie dlaczego właśnie ta firma, a nie jakaś inna firma. Powodów było kilka, ale to co mnie przekonało ostatecznie to właściciel czyli Pan Tadeusz Małczak. Zaczynał robić te domy ze dwadzieścia lat temu w Niemczech i przywiózł z tamtąd dobre wzorce. Zdobył certyfikat DIN na budowane przez siebie budynki co też coś znaczy. W ogóle wygląda na porządnego i uczciwego człowieka, dzięki czemu wzbudził nasze zaufanie A tak naprawdę, to polecam wizytę w fabryce w Przystajni pod Częstochową. Z Warszawy to zaledwie 3 godziny jazdy (gierkówką).]

...[Tadeks Fertig Haus importuje drewno i muszę przyznać że wygląda pięknie. Wyobraźcie sobie halę wypełnioną 12m belkami drewnianymi, równiutkimi, zabezpieczonymi przed owadami i grzybami, gotowymi do cięcia i montażu Kolejna sprawa to elastyczność Pana Małczaka. Kolosalnym argumentem za (chyba się powtarzam) było to, że wyprodukują mi ścianę o wysokości 284cm brutto co w świetle daje 265cm. Wiecie że inni producenci nie bardzo chcą to robić? Ciekawe czy pytaliście jaka będzie wysokość domu. Jak zdecydowałem, że nie chcę styropianu klejonego do OSB tylko wiatroizolację i na to styro ryflowany powiedział "OK robiłem tak kiedyś, nie ma problemu". I we wszystkim się można dogadać.]

...[Tak jest. Kontakt z Panem Tadeuszem jest naprawdę dobry, kontaktujemy się na bieżąco co jest dla mnie niezwykle istotne. I chyba dlatego nie zdecydowałem się na Wolfy, Unibudy itp. Po prostu chciałem mieć "bliższy" kontakt z producentem. Ogólnie każdemu kto planuje wybudowanie domu polecam pogadanie z Panem Małczakiem (Tadeks Fertig Haus) i oglądnięcie jak wyglądają budowane przez nich domy.]

Roman Trylski