Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /domains/gebco.pl/public_html/modules/database/classes/kohana/database/mysql.php on line 59
Gebco - Wykonawca nowoczesnych i pasywnych domów energooszczędnych - Współpraca

ZAPRASZAMY

DO NASZEGO NEWSLETTERA

informacje o nowościach trafiają bezpośrednio na Twoją skrzynkę pocztową

TYLKO DLA ZAPISANYCH

  • specjalne rabaty i promocje
  • ekologiczne budownictwo
  • nowości z rynku budownictwa
  • porady specjalistów
  • informacje przydatne przy realizacji budowy

Współpraca

Budownictwo domów jednorodzinnych przechodzi nieustanny rozwój – firma GEBCO otwiera obiecujące możliwości w realizacji rożnego rodzaju przedsięwzięć , zarówno w charakterze biznesowym,  jak i w środowisku społecznym. Ludzie i firmy funkcjonujące często na odległych kontynentach i krajach mogą włączyć się w realizacje wspólnych projektów z firmą GEBCO – uzyskująca tym samym efekty niemożliwe do uzyskania podczas działania w pojedynkę.  

W firmie GEBCO jesteśmy przekonani, ze relacje z zakresu budownictwa nowoczesnego prefabrykowanego w konstrukcji drewnianej zainkasuje efektywne działania w zakresie kształtowania pozytywnych relacji biznesowych jak i możliwości zrealizowania projektów z zakresu nowoczesnej i modernistycznej architektury. Firma GEBCO jest postrzegana jako platforma dla takiej współpracy, wierzymy i poczuwamy się do tego aby nasza współpraca miała wzajemne wymienne korzyści.  

Szerokie pole możliwości otwiera się dla naszych partnerów, którzy chcieliby się włączyć w rozwój niniejszej wizji budowy wysoko energooszczędnych domów dla każdego – "z myślą o przyszłości". Czynimy wszelkie starania, aby nasz układ partnerski był zorganizowany w sposób jak najbardziej profesjonalny. Wiele renomowanych firm zaczyna traktować współpracę z naszą firmą, jako skuteczny sposób kreowania odpowiedniego wizerunku swojej firmy na rynku Polskim i zagranicznym. Produkcja domów jedno i wielo rodzinnych, jest u nas tradycją – znamy się na tym co robimy. Inwestując w z nami teraz – inwestujecie w waszą przyszłość.

Każdy producent, deweloper, osoba fizyczna czy architekt – który rozpoczyna współprace z naszą firmą, staje się częścią efektywnego i zoptymalizowanego mikroklimatu – reprezentującego nowoczesny styl jak i kulturę zarządzania relacjami między klientami.

Osoby zainteresowane współpracą prosimy o przesłanie oferty nawiązania współpracy (najlepiej w formie elektronicznej) lub pocztą trakcyjna na adres:
GEBCO
Ul. Powstańców Śląskich 30
42-141 Przystajń
info@gebco.pl
 
Oferta nawiązania współpracy powinna zawierać:
 

  • Dokładne dane teleadresowe
  • Charakterystykę działalności
  • Opis doświadczenia i kwalifikacji
  • Oczekiwania względem współpracy

 
Skontaktujemy się wyłącznie z osobami/firmami, które nadeślą kompletną ofertę nawiązania współpracy.
 
Dziękujemy za zainteresowanie GEBCO
Dział Handlowy
GEBCO